Pronat

Shitet Ose Jepet Me Qera Ambjent Biznesi , 21Dhjetori Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Shitje 75,000€

Tipare

  • ID: 1282
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 75,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne zonen e 21 dhjetorit ne kompleksin Magnet. Ambjenti eshte 44m2 dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh .Kompleksi ku ndodhet ambjenti eshte plotesisht i banuar, prandaj ky ambjent eshte nje mundesi e mire investimi . Zona ku ndodhet ambjenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme