Pronat

Apartament 2+1 ne shitje , te Brryli Tirana - Tirana - Brryli

Per Shitje 105,000€

Tipare

 • ID: 1284
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 109.20 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 105,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 te Brryli , prane maternitetit te ri . Apartamenti ka siperfaqe 109.2m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + nje kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit , pallati i pajisur me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 109.2
 • Siperfaqe neto : 109.2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme