Pronat

Apartament per shitje prane qendres ! Tirana - Tirana - Qender

Per Shitje 214,200€

Tipare

 • ID: 1287
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 122.40 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 214,200€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament per shitje prane qendres ! Apartamenti ndhodhet ne katin e dyte banim te nje objekti te ri me fasade te ventiluar ne qender te Tiranes . Organizohet ne dhomen e dites me kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe ballkoni . Apartamneti ka rifiniture te cilesise se pare, sistem Chiller qendror , dritare tripleks , grila me buton , dy ashensore per cdo shkalle . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 122.4

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme