Pronat

Shitet Apartament ne Don Bosko Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 80,860€

Tipare

 • ID: 1287
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 91.89 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 80,860€
 • Cmimi/m2: 880€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 në Don Bosko . Apartamenti ka siperfaqe 81.87m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + nje kuzhine , 1 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 mbi dyqane, pallati i pajisur me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 81.87
 • Siperfaqe neto : 81.87

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme