Pronat

Toke Ne Shitje , Farke Tirana - Tirana - Farke

Per Shitje 90€

Tipare

  • ID: 1290
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 11 800.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 90€
  • Cmimi/m2: 90€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke ne Farke e pershtatshme per ndertim . Siperfaqja e tokes eshte 11800m2 . Zona ku ndodhet toka eshte nder zonat me te preferuara dhe me te kerkuara per ndertim Vila. Cmimi eshte 90euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 11800
  • Siperfaqe neto : 11800

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme