Pronat

Toke Ne Shitje , Farke E Madhe Tirana - Tirana - Farke

Per Shitje 120€

Tipare

  • ID: 1291
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 3 200.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 120€
  • Cmimi/m2: 120€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke ne Farke e pershtatshme per ndertim . Siperfaqja e tokes eshte 3200 m2 . Zona ku ndodhet toka eshte nder zonat me te preferuara dhe me te kerkuara per ndertim Vila. Cmimi eshte 120euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 3200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme