Pronat

Toke Ne Shitje , Vore Tirana - Tirana

Per Shitje 49,000€

Tipare

  • ID: 1298
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 1 400.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 49,000€
  • Cmimi/m2: 35€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke ne zonen e Vores . Toka ka siperfaqe 1400m e pershtatshme per ndertim , shumellojshmeri biznesesh . Toka ndodhet ngjitur me Fredi Generator . Zona ku ndodhet eshte zone ne zhvillim dhe zone shume e mire investimi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 1400
  • Siperfaqe neto : 1400

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme