Pronat

Truall Ne Shitje me leje ndertimi , Sauk Tirana - Tirana - Sauk

Per Shitje 170,000€

Tipare

  • ID: 1299
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 750.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 170,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet 750m2 truall ne Sauk . Trualli eshte me leje ndertimi si dhe projekt te gatshem Vile+pishine . Zona ku ndodhet trualli eshte nje zone e qete dhe mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 750
  • Siperfaqe neto : 750

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme