Pronat

Zyre 150 m2 me qera ne afersi te Bllokut ! Tirana - Tirana - Tirana e Re

Per Qira 1,500€

Tipare

 • ID: 1302
 • Lloji I prones: Zyre
 • Siperfaqe: 150.00 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre 150 m2 me qera ne afersi te Bllokut ! Zyra eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar me standrate te larta bashkekohore . Zyra eshte e ndare ne 5 ambjente dhe dy tualete . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 \ 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme