Pronat

Jepet me qera ambjent komercial ne qender ! Tirana - Tirana - Qender

Per Qira 8€

Tipare

  • ID: 1304
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 2 500.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 8€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 12

Pershkrim

Jepet me qera ambjent komercial ne qender ! Ambjenti ka nje siperfaqe 2500 m2 dhe eshte i organizuar ne 6-te kate .Ambjenti eshte i investuar dhe i paisur me te gjitha sistemet ngrohje-ftohje ,sistemet e sigurise . Ambjenti mund te jepet dhe per zyra te vogla me vlere 10 euro per m2 ! Per me teper informacion na kontaktoni ne:0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 12
  • Siperfaqe totale : 2500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme