Pronat

Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik Tirana - Tirana - Alidemi

Per Shitje 60,000€

Tipare

 • ID: 1305
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 55.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 60,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 ne zonen e tregut elekrik . Apartamenti ka siperfaqe 55m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 sallon + kuzhine dhe 1 tualet .Zona ku ndodhet eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet per ne jete komode dhe praktike. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme