Pronat

Shitet Toke ne Mjulle-Bathore. Tirana - Tirana - Mjull - Bathore

Per Shitje 950,000€

Tipare

 • ID: 1306
 • Lloji I prones: Toke
 • Siperfaqe: 9 500.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 950,000€
 • Cmimi/m2: 100€/ m2
 • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Toke 9500 m2 ne Mjulle - Bathore . Zona ku ndodhet toka eshte nje zone e qete dhe mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Siperfaqe totale : 9500
 • Siperfaqe neto : 9500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

For sale 1012000.00 €
 • 9 m2
 • 0
 • 0