Pronat

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 220,000€

Tipare

 • ID: 1309
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 220,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte kati i 4 banim .Ka orientim Jug-Lindje . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme