Pronat

Apartament 2+1 ne shitje, Selite Tirana - Tirana - Selite

Per Shitje 72,000€

Tipare

 • ID: 1316
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 90.96 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 72,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Selites . Apartamenti ka siperfaqe 90,56m dhe ndodhet ne katin 6 te nje objekti 9katesh . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90.96
 • Siperfaqe neto : 90.96

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme