Pronat

Zyra ne shitje , ne Qender Tirana - Tirana - Qender

Per Shitje 2,500€

Tipare

  • ID: 1319
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 745.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 2,500€
  • Cmimi/m2: 2500€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet zyre ne Qender mbrapa 15kateshit . Zyra ka siperfaqe 745 m2 e organizuar me disa ndarje . Zyra ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri ne zonen qendrore dhe eshte e pershtatshme per shumllojshmeri aktivitetesh . Zona ku ndodhet eshte nder zonat me te preferuara per te zhvilluar biznesin tuaj . Cmimi 2500€/m2 . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 745
  • Siperfaqe neto : 745

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme