Pronat

Ambient Komercial me qera ne afersi te Rinasit . Tirana - Tirana - Rinas

Per Qira 2,000€

Tipare

  • ID: 1320
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 1 000.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 2,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Ambient Komercial me qera ne afersi te Rinasit . Jepen me qera kati i dyte dhe i trete i nje ndertese ne afersi te Rinasit . Ndertesa eshte ndertuar me cilesi te larte , disponon fasade xhami , paisje rrufe pritese, sistem zjarri dhe gjithashtu eshte i paisur me kamera . Secili kat ka nje siperfaqe 500 m2 dhe eshte i organizuar si open space . Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.tel 0684073990 ose ne email : [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 1000
  • Siperfaqe neto : 1000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme