Pronat

Ambient Biznesi ne shitje ne Laprake Tirana - Tirana - Laprake

Per Shitje 150,000€

Tipare

  • ID: 1321
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 45.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 150,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Ambient Biznesi ne shitje ne Laprake . Ka nje siperfaqe 45 m2 dhe ndodhet buze rruge . Eshte i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh . Mund te shfrytezohet edhe pjesa para duke e bere te aksesueshem direkt nga rruga . PEr me shume informacion ose per nje vizite ne prone telefoni ne numrin 0684073990 ose ne email : [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 45
  • Siperfaqe neto : 45

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme