Pronat

Apartament ne shitje ne Astir Tirana - Tirana - Unaza e re

Per Shitje 100,395€

Tipare

 • ID: 1324
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 107.95 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 100,395€
 • Cmimi/m2: 930€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit . Apartamenti ka siperfaqe 107.95 m2 dhe ndodhet ne katin 4 banim . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 107.95
 • Siperfaqe neto : 107.95

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme