Pronat

Apartament ne shitje prane Spitalit Amerikan 3 Tirana - Tirana - Yzberisht

Per Shitje 76,655€

Tipare

 • ID: 1327
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 97.03 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 76,655€
 • Cmimi/m2: 790€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 prane Spitalit Amerikan 3 . Apartamenti ka siperfaqe 97.03 m2 dhe ndodhet ne katin 3 banim . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 97.03
 • Siperfaqe neto : 97.03

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme