Pronat

Apartament ne shitje ne Don Bosko . Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 138,705€

Tipare

 • ID: 1328
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 132.10 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 138,705€
 • Cmimi/m2: 1050€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos . Apartamenti ka siperfaqe 132.1 m2 dhe ndodhet ne katin 1 banim . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 132.1
 • Siperfaqe neto : 132.1

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme