Pronat

Apartament ne shitje te rezidenca Turdiu ! Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit

Per Shitje 98,770€

Tipare

 • ID: 1330
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 119.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 98,770€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament ne shitje te rezidenca Turdiu ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte kati i pare banim . Ka orientim Jug-Lidje . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 119

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme