Pronat

Apartament ne shitje te Rezidenca Turdiu te Fusha e Aviacionit ! Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit

Per Shitje 72,210€

Tipare

 • ID: 1331
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 87.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 72,210€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament ne shitje te Rezidenca Turdiu te Fusha e Aviacioit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ka orientim Veri-Lindje. Per me teper informacion na kntakoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 87

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme