Pronat

Apartament 2+1 ne shitje , Rruga Endri Keko Tirana - Tirana

Per Shitje 99,900€

Tipare

 • ID: 1332
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 111.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 99,900€
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 tek rruga Endri Keko, tek Venue . Apartamenti ka siperfaqe 111m dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi ,2 tualete, ballkon dhe koridor shperndares. Objekti eshte 10 katesh i pajisur me ashensor . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 111
 • Siperfaqe neto : 111

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme