Pronat

Apartamet me qera te Ambasada Amerikane ! Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Qira 1,100€

Tipare

 • ID: 1338
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 105.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,100€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera te Ambasada Amerikane ! Apartamneti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kedi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture cilesore .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme