Pronat

Apartament ne shitje 2+1, Rruga Endri Keko Tirana - Tirana

Per Shitje 95,000€

Tipare

 • ID: 1339
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 105.46 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 95,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Endri Keko . Apartamenti ka sipefaqe 105,46 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 depo , 1 ballkon dhe koridor shperndares. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti do te ofroje cilesi dhe siguri maksimale . Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105.46
 • Siperfaqe neto : 105.46

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme