Pronat

Apartament ne shitje 1+1, Rruga Endri Keko Tirana - Tirana

Per Shitje 53,000€

Tipare

 • ID: 1340
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 59.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 53,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Endri Keko . Apartamenti ka siperfaqe rreth 59m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet , koridor shperndares dhe ballkon . Objekti ne te cilen ndodhet apartamenti do te ofroje siguri dhe cilesi maksimale . Zona ku ndodhet ky objekt ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 59
 • Siperfaqe neto : 59

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme