Pronat

Apartament me qera te Kompleksi i Deliorgjit! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 700€

Tipare

 • ID: 1341
 • Lloji I prones: Flat
 • Siperfaqe: 115.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 700€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Kompleksi I Deliorgjit! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore. Kompleksi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe standarte bashkekohore. Per me teper informacion na kontaktoni ne C :0684093990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme