Pronat

Apartament me qera ne afersi te Komunes se Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 320€

Tipare

 • ID: 1342
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 320€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te KESH ! Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri , eshte kati i 5-banim . Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e e dites ku ndodeht kendi i gatimit , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme