Pronat

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 600€

Tipare

 • ID: 1343
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 115.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri ne zonen e bllokut ! Apartamenti eshte i mobiluar me nje rifiniture cilesore , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme