Pronat

Super Vile Ne Shitje , Drymades Tirana

Per Shitje 2,700€

Tipare

 • ID: 1344
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 152.60 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 2,700€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet Vile ne Drymades . Vila ka siperfaqe trualli 215m2 dhe eshte 2 kateshe , secili kat nga 152.6m2. Vila ndodhet afer vijes se pare bregdetare ne nje kompleks Vilash te sapondertuara. Kompleksi ofron komoditet, cilesi dhe siguri te larte. Gjithashtu do te ishte nje mundesi e mire investimi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 215
 • Siperfaqe neto : 152.6

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme