Pronat

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Tipare

 • ID: 1345
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne Bllok . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni i cili ofron nje pamje fantastike te qytetit ! Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore . Eshte kati i 7-te banim .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme