Pronat

Apartament 2+1+2 ne Shitje , Prane Tegut Tirana - Tirana - Farke

Per Shitje 1,600€

Tipare

 • ID: 1346
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 114.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 1,600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1+2 prane Tegut ne nje Rezidence me objekte 3kateshe te sapondertuar.. Apartamenti ka siperfaqe 114m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor shperndares dhe nje verande me siperfaqe 29m2 . Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe te fundit . Ndertimi i rezidences ofron komoditet, siguri dhe cilesi te larte . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114
 • Siperfaqe neto : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme