Pronat

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 550€

Tipare

 • ID: 1349
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 140.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 550€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizura ne dhomen e dites e cila ka nje fasade xhami me pamje nga qyteti , kendi i gatimit eshte i integruar brenda dhomes se ndenjes . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture cilesore . Eshte pjese e nje pallati ekzistues pa ashensor . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme