Pronat

Apartament per qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 1,000€

Tipare

 • ID: 1354
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 117.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament per qera ne Bllok ! Apartamenti eshte kati i 4-te banim , eshte pjese e nje ndertimi te ri i cili eshte ndertuar me standarte te larta .Apartamenti eshte i organizuar ne tre ambjente , eshte pa furniture te brendshme , eshte i pershtatshem per zyra dhe per banim . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme