Pronat

Apartament me qera tek Myslym Shyri ! Tirana - Tirana - Myslym Shyri

Per Qira 1,500€

Tipare

 • ID: 1364
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 190.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera tek Myslym Shyri! Apartamenti eshte i oragnizuar ne 2 dhoma gjumi , salloni i ndenjes , salla e ngrenies , 2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e 4 te nje palati te ri shume cilesor . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit :+355684073990 ose ne email : [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 190
 • Siperfaqe neto : 190

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme