Pronat

Apartament 3+1 ne shitje , Rruga ''Sadik Petrela''. Tirana - Tirana

Per Shitje 116,000€

Tipare

 • ID: 1367
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 129.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 116,000€
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 3+1 ne rrugen ''Sadik Petrela'' . Apartamenti ka sipefaqe 129m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 koridor shperndares.Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje objekti 10 katesh. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti do te ofroje cilesi dhe siguri maksimale . Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 129
 • Siperfaqe neto : 129

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme