Pronat

Shitet ose jepet me qira vile prane Pallatit te Brigadave! Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Shitje 350,000€

Tipare

  • ID: 1368
  • Lloji I prones: Vile
  • Siperfaqe: 240.00 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 350,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ose jepet me qira vile prane Pallatit te Brigadave ! Vila eshte e perbere nga kuzhina , kater dhoma gjumi , palester dhe gjithashtu ka te perfshire nje post parkimi . Eshte totalisht e mobiluar dhe te ofron mundesine e nje jete te qete dhe komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne emai :[email protected] ose telefon: +355684073990.

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 240
  • Siperfaqe neto : 240

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme