Pronat

Apartament ne shitje , Brryli Tirana - Tirana - Brryli

Per Shitje 75,000€

Tipare

 • ID: 1376
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 82.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 75,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament ne zonen e brrylit , prane bar Votra . Apartamenti ka siperfaqe 82m2 , tipologji 1+1 me mundesi per tu bere edhe 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim me orientim jug . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet dhe eshte nder zonat me te preferuara . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 82
 • Siperfaqe neto : 82

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme