Pronat

Apartament me qera ne afersi te Liceut Artistik ! Tirana - Tirana - Liceu Artistik

Per Qira 800€

Tipare

 • ID: 1377
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 112.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te Liceut Artistik ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet ballkoni, kendi i gatimit .Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore . Eshte kati i 9-te banim . Apartamenti ndodhet ne zone premium . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 112

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme