Pronat

Shitet ambjent biznesi Bar-Piceri ne afersi te Komunes se Parisit ! Tirana - Tirana

Per Shitje 5,000€

Tipare

  • ID: 1378
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 50.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 5,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi Bar-Piceri ne afersi te Komunes se Parisit ! Biznesi eshte 50 m2 dhe 20 m2 verande .Eshte pjese e nje kompleksi te ri .Qeraja mujore e ambjentit eshte 25.000 lek ne muaj . Biznesi eshte me klientele aktive . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 50

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme