Pronat

Zyre me qera 132 m2 ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 1,200€

Tipare

 • ID: 1385
 • Lloji I prones: Zyre
 • Siperfaqe: 132.50 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,200€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera 132 m2 ne Bllok . Zyra eshte e organizuar ne kater ambjente , dy tualete dhe dy ballkone. Zyra eshte e pozicionuar ne nje lokacion perfekt ne zonen e bllokut . Vlera e publikuar eshte bruto . Per me teper informacion C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 132.5

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme