Pronat

Apartament 2+1 ne shitje. Tirana - Tirana

Per Shitje 102,300€

Tipare

 • ID: 1387
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 113.70 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 102,300€
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 prane rrethrrotullimit te Saukut. Objekti eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje per 1 vit . Apartamenti ka siperfaqe 113,7 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti eshte 3,4 dhe 5 kate . Zona ku ndodhet objekti eshte nje zone ne zhvillim dhe me shume akses levizjeje. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113.7
 • Siperfaqe neto : 113.7

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme