Pronat

Apartament ne shitje prane Oxhakut ! Tirana - Tirana - Oxhaku

Per Shitje 89,100€

Tipare

 • ID: 1393
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 108.69 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 89,100€
 • Cmimi/m2: 820€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 2+1 prane Oxhakut tek ish Fusha e Begsave . Apartamenti ka siperfaqe 108.9m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe ka orientim jug-perendim. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 108.69
 • Siperfaqe neto : 108.69

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme