Pronat

Ambjent Biznesi me qera , Kopshti Zoologjik Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

Per Qira 500€

Tipare

  • ID: 1397
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 55.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me qera ambjent biznesi ne zonen e Kopshtit Zoologjik . Ambjenti eshte 55 m2 dhe eshte i mireinvestuar . Zona ku ndodhet prona eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes . Ambjenti mund te perdoret per shumellojshmeri biznesi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 55
  • Siperfaqe neto : 55

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme