Pronat

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 300€

Tipare

 • ID: 1400
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 70.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 300€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte kati dyte banim . Eshte pjeserisht i mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme