Pronat

Vile me qera te Rolling Hills ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 3,500€

Tipare

 • ID: 1401
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 500.00 m2
 • Dhoma: 8
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 3,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 5

Pershkrim

Vile me qera te Rolling Hills ne afresi te TEG ! Vila eshte e organizuar ne tre kate. Kati i pare eshte living room e cila lidhet me kendin e gatimit dhe dhomen e ndenjes . Living Room ka dalje ne ballko i cili ofron nje pamje relaksuse . Me pas kalohet te dhoma e miqve , tualeti dhe studjo. Kati -1 i eshte dedikuar mirmbajtjes dhe argetimit . Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , dhoma master badroom, dhoma e femijeve dhe dhoma e miqeve . Vila eshte e arreduar ne stilin klasik me nje firniture te cilesise premium . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme