Pronat

Vile ne shitje , Durres Tirana - Tirana

Per Shitje 90,000€

Tipare

 • ID: 1402
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 445.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 90,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Vile ne qytetin e Durresit . Vila ka siperfaqe nderimi 445m2 dhe eshte e ngritur 3 kate por jo totalisht e perfunduar . Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shum informacion ose per nje vizite n eprone kontakto ne C.0699487023 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Siperfaqe totale : 445
 • Truall/ toke : 360
 • Siperfaqe neto : 445

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme