Pronat

Ambjent komercial 350 m2 per shitje te Rruga e Kavajes ! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 1,400,000€

Tipare

  • ID: 1403
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 350.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 1,400,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Ambjent komercial 350 m2 per shitje te Rruga e Kavajes ! Ambjenti eshte kati i dyte teknik , me fasade nga rruga e Kavajes . Eshte open Space , pjese e nje kompleksi te ri i ndrtuar me standarte te larta bashkekekohore. Kompleksi perfundon ne muajin korrik te 2022 . Eshte mundesi atraktive investimi ne raport me lokacionin dhe vleren e qerase per m2 qe do te kete ne kete objekt . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 350

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme