Pronat

Apartament 1+1 me qera , Kopshti Zoologjik Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

Per Qira 500€

Tipare

 • ID: 1404
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 80.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 + vendparkim prane kopshtit zoologjik. Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet , koridor shperndares dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar . Zona ka ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara ne Tirane e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme