Pronat

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 450€

Tipare

 • ID: 1407
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 120.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 450€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore dhe mjaft te rehatshme. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme